Krásný den...

Svátek má

O NÁS

JZ kuchyňské studio s.r.o.
Jablonec nad Nisou
Spojovací 3
Telefony:
483 310 821
777 310 821
E-mail:
info@kuchyne-kvalitne.cz
Zde více...

AKČNÍ SLEVY

Akční nabídky a slevy...
Zde více...

ČASTÉ DOTAZY

Odpovědi na časté dotazy...

Zde více...

SPOTŘEBIČE

Nabízíme vestavné spotřebiče...

Zde více...

KUCHYNĚ LUBE

Kuchyně Lube s originálním italským designem...

Zde více...

 

 
 

  SPOTŘEBIČE PRO VÁS...

  • Nabízíme Vám široký sortiment osvědčených značkových spotřebičů.
  • Prodáváme spotřebiče od oficiálních zastoupení jednotlivých značek v České Republice.
  • Doporučujeme Vám, zakoupit spotřebiče zároveň s kuchyní. Téměř všechny spotřebiče Vám zabudujeme do námi dodané kuchyně zdarma(nábytek bude vyroben přesně pro konkrétní typ spotřebiče) a dovezeme Vám je s nábytkem až domů. Pokud si zakoupíte spotřebiče sami, budete platit za jejich montáž a připojení, taktéž záruku budete uplatňovat tam kde jste spotřebič koupili.
  Dřezy Franke
   
   
 
 

  DOPORUČUJEME VÁM SPOTŘEBIČE MIELE...

Jsme autorizovaná prodejna spotřebičů MIELE.
 
Přijďte se sami přesvědčit  o výhodách spotřebičů Miele, rádi Vám poradíme.
Již od roku 1899 jsou produkty se značkou Miele zárukou nejvyšší kvality. Proto je dnes osvědčení o německém původu zboží opět důležité jako pečeť jakosti. Miele má k dispozici nejen kvalifikované odborníky, ale jako firma s bohatou tradicí může stavět i na zkušenostech, které byly předávány z generace na generaci. A to právě na kvalitě pocházející z Německa, která je známa ve všech zemích světa.
 
Doporučujem Vám spotřebiče Miele...
 
Kávovar Miele...
Nedá se to přehlédnout: káva znovu dobývá svět, neboť káva, to je "hit" a "trend". Kam se jen podíváte, rostou nové kavárny a kavárničky jako houby po dešti. Ale káva je více než "in". Káva je symbolem pro zvláštní kulturu požitku a radosti ze života. V mnoha zemích spojuje tato povzbuzující a aromaticky vonící specialita všechny labužnické znalce, kteří ocení obzvlášť gurmánský zážitek po dobrém jídle nebo v uvolněném prostředí.
 
Parní trouba Miele...
Zdravé vaření v páře. V páře je možné připravovat zeleninu, ryby, maso, paštiky a různé nákypy velmi šetrně, poněvadž potraviny neleží ve vodě a nemohou se tak vyluhovat. Rovněž je možné rozmrazovat nebo ohřívat hotová jídla. Zůstávají zachovány minerální soli, vitamíny, chuťové látky i barva, které tak zaručují potravině nejvyšší kvalitu.
Miele parní trouba a pečící troubaPřesné řízení a měření teploty. Externí vyvíječ páry přináší podstatné výhody oproti jiným systémům. Jen takto si potraviny ponechávají svoji přirozenou barvu, vitamíny a minerální látky. Jen tento systém dává možnost přípravy menu ve třech úrovních současně. Nedochází k přenosu vůní a chutí. Během přípravy potraviny v páře je možné dvířka parní trouby kdykoliv otevřít a přidat tak další přílohy.
Snadné čistění.
Doba dušení se přesně naprogramuje.
Při navolení programu se na displeji objevuje doporučená optimální teplota.

obrázky převzaty od Miele

TIP! Zde vše o spotřebičích MIELE
 
 
 

Těšíme se na Vaši návštěvu...

 

 

JZ kuchyňské studio s.r.o., Spojovací 3, Jablonec nad Nisou