Krásný den...

Svátek má

O NÁS

JZ kuchyňské studio s.r.o.
Jablonec nad Nisou
Spojovací 3
Telefony:
483 310 821
777 310 821
E-mail:
info@kuchyne-kvalitne.cz
Zde více...

AKČNÍ SLEVY

Akční nabídky a slevy...
Zde více...

ČASTÉ DOTAZY

Odpovědi na časté dotazy...

Zde více...

SPOTŘEBIČE

Nabízíme vestavné spotřebiče...

Zde více...

KUCHYNĚ LUBE

Kuchyně Lube s originálním italským designem...

Zde více...

 

 

  KUCHYNĚ OD NÁS PRO VÁS...

 • V JZ kuchyňském studiu Vám nabízíme kuchyně z produkce italské firmy Lube a kuchyně vlastní výroby JZ kuchyně. Nabídka zahrnuje několik desítek modelů kuchyní s dvířky z lamina, opatřených fólií, lakovanými, dýhovanými, masivními...
 • Filozofie naší firmy je založena na kvalitě, profesionalitě, zkušenosti a spolehlivosti...
 • Za účelem vypracování návrhu je vhodné přinést alespoň přibližný půdorys místnosti, nebo stavební výkres s rozměry, výškami parapetů oken a eventuelně kde jsou rozvody elektřiny, vody, odpadu, plynu, odtahu pro digestoř apod.
 • Před podpisem smlouvy rozměry místnosti pro Vaší kuchyni vždy osobně přeměříme. V případě zaměření místnosti v průběhu návrhu kuchyně účtujeme za tuto službu částku 1000,-Kč.
 • Na základě Vašich požadavků Vám v krátké době vypracujeme grafický prostorový projekt uspořádání kuchyně. Dovolujeme si upozornit, že za návrh interiéru vybíráme 1000,-Kč, ale v případě objednání kuchyně v JZ kuchyňském studiu, se tato částka odečítá z ceny zakázky, návrh tedy budete mít zdarma. U složitých návrhů, výrazných změn zadaných rozměrů místnosti, mnohokráte měněných grafických návrhů účtujeme za tuto službu cenu od 5000,-Kč.
 • Součástí nabídky je podrobná cenová kalkulace. Cena od nás je vždy konečná- neměnná a je včetně montáže.
 • Samozřejmě Vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího druhu nábytku, elektrospotřebičů a nezbytných doplňků.
 • Pracovní desky můžete mít z klasických laminátových desek tloušťky 4cm, 5cm, 6cm, ale také z přírodní žuly nebo konglomerovaného kamene Technistone.
 • Po podepsání smlouvy necháme vše potřebné vyrobit a společně s elektrospotřebiči a doplňky Vám vše dovezeme a odborně namontujeme.
 • Obvyklá dodací lhůta kuchyní včetně montáže je 2 měsíce.
 • I malé detaily dělají velkou kuchyň...
 • Již přes 20 let navrhujeme interiéry kuchyní, od jednoduchých až po velmi složité projekty...
TIP-úpravy instalací a drobné stavební práce! Pokud budete potřebovat provést drobné stavební práce a úpravy instalací můžeme vám tyto služby zajistit včetně obložení stěny kuchyně.
 

  KONKRÉTNÍ AKČNÍ SLEVY KUCHYNÍ

 

  DOPORUČUJEME KUCHYNĚ LUBE...

TIP! Více fotek jednotlivých modelů kuchyní Lube naleznete v rozsáhlé Fotogalerii... zde ji naleznete...
 
Model IMMAGINA
 
Model ESSENZA
 
Model LINDA
 
Model LINDA
 
Model SWING
 
Model CLAUDIA
 
Model VELIA
 

Model VERONICA

 
TIP! Více fotek jednotlivých modelů kuchyní Lube naleznete v rozsáhlé Fotogalerii... zde ji naleznete...

  ZAJÍMAVÉ MATERIÁLY V KUCHYNI...

 • Žula je 100% přírodní materiál, vznikla za vysokých tlaků a teplot před mnoha tisíci lety. Je to opravdu výjimečný materiál nejen pro svoje vlastnosti ale i pro svoji barevnost a kresbu, která  je dána místem těžby. Žulu používáme v kuchyních na pracovní desky, na parapety oken nebo jako obklad stěn nad pracovní deskou. Bez obav z poškození můžete na její povrch odložit horký hrnec, pánev s rozpáleným olejem, můžete krájet ostrým nožem nebo naklepávat maso. Pracovní desky ze žuly se zhotovují z velkých desek, což umožňuje řešit i atypické rozměry a tvary, hrana desky může být různého tvaru. Povrch žuly se snadno udržuje a pokud se rozhodnete pro dřez zabudovaný pod desku nebo v rovině desky, snadno se Vám budou z desky stírat nečistoty. Žulovou desku a vzorky můžete vidět u nás ve studiu...
 • Technistone je konglomerovaný kámen, obsahuje více než 90% přírodních surovin - žul, křemičitých písků. Směs je dobarvena barevnými pigmenty a jako pojivo je použita polyesterová pryskyřice. V kuchyňském interiéru lze Technistone použít na pracovní desky, na parapetní desky oken nebo jako obklad stěn nad pracovní deskou. Technistone má vysokou pevnost v tahu a tlaku, nízkou nasákavost a obrusnost a je ekologicky nezávadný. Pokud se rozhodnete pro dřez zabudovaný pod desku nebo v rovině desky, snadno se Vám budou z desky stírat nečistoty. Pracovní desku Technistone a vzorky můžete vidět u nás ve studiu...
 • Sklo je běžnou součástí moderní kuchyně. Dotváří příjemnou atmosféru, lehkost a estetickou úroveň. Mimo aplikace v materiálově rozličných dvířkách nábytku jej v poslední době velmi často používáme v kuchyních na obklad stěn, prostě tam kde oceníme nejen jejich krásný vzhled, ale i praktické vlastnosti, dlouhou životnost a nestárnoucí vzhled. Velké, rovné, hladké a přirozeně lesklé plochy barevného skla beze spár jsou snadno udržovatelné a tedy praktické v kuchyni. Nemusíte se obávat nebezpečí rozbití skla, námi dodávaná skla jsou zakalená a tedy velmi odolná vůči poškození...
 
 
 

Těšíme se na Vaši návštěvu...

 

 

JZ kuchyňské studio s.r.o., Spojovací 3, Jablonec nad Nisou